22400, Україна, Вінницька область,
м. Калинівка, вул. Незалежності, 67


+38 (0432) 50-80-37 рушникосушарки
+38 (0432) 50-80-36 н/ж металопрокат
+38 (0432) 50-80-30 факс

Партнерам

З нами вигідно та надійно!

Ми пропонуємо продавцям все необхідне для реалізації нашої продукції:

 • якісні рекламно-інформаційні каталоги та флаєри;
 • надаємо підтримку під час проведення спільних рекламних кампаній, в брендуванні вітрин та стендів в торгових точках;
 • проведення докладного інструктажу продавців-консультантів, ознайомлювальних екскурсій на виробничі підрозділи компанії, що значно збільшує результативність роботи.

Наші партнери отримують особливі дилерські пропозиції та знижки.

Наші гарантії

ТМ Ларіс – лідер з виробництва продукції з якісної нержавіючої сталі в Україні, провідний оператор на ринку металопрокату. Це підтверджується:

 • п'ятнадцятирічним досвідом роботи в даній сфері;
 • наявністю сучасних розробок та дизайнерських рішень, які складають продуктовий ряд з більш, ніж 40 моделей електричних і водяних рушникосушарок;
 • впровадженням новітніх технологій, системи контролю якості, високою культурою технологічних процесів.

Сировина, що використовується

Для виробництва рушникосушарок ПП Ларіс використовує тільки якісну нержавіючу сталь марки «AISI 304», що постачається кращими європейськими та азійськими компаніями.

Застосування такого матеріалу дозволяє надати виробам високих антикорозійних, міцнісних і вогнестійких якостей, що дає можливість експлуатувати продукцію необмежений час.

Завдяки необхідному рівню експлуатаційної надійності і високим стандартам якості, на вироби ТМ Ларіс встановлено наступні гарантійні терміни:

 • на електричні рушникосушарки – 3 роки;
 • на рушникосушарки, що використовуються в системах водопостачання – до 10 років.

Контроль якісних параметрів виробів

Вся продукція компанії Ларіс піддається суворому контролю на кожному етапі виробничого процесу, що дає можливість виключити ймовірність потрапляння в торгову мережу бракованих виробів. Постійні партнери мають можливість оцінювати всі позитивні сторони нашого взаємовигідного співробітництва – цьому сприяє гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми пропонуємо аналогічний порядок взаємодії з новими партнерами, докладаючи всіх зусиль, щоб сформувати середовище ефективного діалогу і взаємодовіри.

Весь асортимент продукції користується великим попитом у всіх регіонах України. Крім того, наші якісні рушникосушарки можна придбати в Росії, Молдові, Казахстані, Білорусі. Також планується здійснення поставок до країн Західної Європи (Німеччини, Нідерландів).

До незаперечних переваг брендової продукції ТМ Ларіс відносяться:

 • застосування тільки високоміцних нержавіючих труб з коефіцієнтом шва рівним одиниці, що не поступаються своїми міцнісними характеристиками безшовним трубам;
 • використання в процесі безконтактного зварювання неплавких електродів із застосуванням інертних газів (метод TIG) дає можливість отримати абсолютну герметичність з'єднань труб, а відсутність присадок дозволяє досягти бездоганної якості шовних з'єднань;
 • застосування у виробничому процесі електролітно-плазмового полірування створює ідеально-гладку дзеркальну поверхню рушникосушарки, що  зберігається протягом експлуатації виробу;
 • обов'язкове проходження випробувань всіх готових виробів під високим тиском гарантує їх абсолютну надійність.

Кожна рушникосушарка від компанії Ларіс має відповідний сертифікат, що підтверджує ії повну відповідність санітарно-гігієнічним нормам і вимогам.