22400, Україна, Вінницька область,
м. Калинівка, вул. Незалежності, 67


+38 (0432) 50-80-37 рушникосушарки
+38 (0432) 50-80-36 н/ж металопрокат
+38 (0432) 50-80-30 факс

Про продукцію

Модельний ряд сучасних електричних і водяних рушникосушарок від компанії Ларіс на даний момент включає понад 40 найменувань. Домогтися такого розмаїття якісної продукції стало можливим завдяки застосуванню новітніх технологій, налагодженій системі контролю і високій культурі виробничого процесу.

Рушникосушарки ТМ Ларіс являються виробами нового покоління, які відрізняються сучасним дизайном, довговічністю, ідеально полірованими поверхнями, зручністю в експлуатації. Ця продукція з неповторним стилем продемонструє максимум функціональності в будь-якій ванній кімнаті та кухні.

Продуктова лінійка різноманітна і може задовольнити запити найвибагливіших споживачів. Продукція від компанії Ларіс відрізняється органічним поєднанням якісних, цінових і споживчих характеристик. Це дозволить покупцеві з будь-яким рівнем доходів підібрати виріб, який прикрасить інтер'єр, забезпечить тепло і комфорт.

Водяні

Водяні рушникосушарки ТМ Ларіс розраховані на технологічні і якісні особливості вітчизняної системи гарячого водопостачання. Ці вироби здатні надійно протистояти різкому перепаду тиску, негативному впливу води з нестандартними хімічними характеристиками.

Електричні

Електричні сушарки для рушників, вироблені компанією Ларіс, мають можливість регулювання температур нагрівання в будь-який момент, незалежно від сезону і роботи комунальних служб. Великий модельний ряд цих виробів дозволяє обрати оптимальний варіант для конкретного приміщення. Крім того, обов'язково будуть враховані індивідуальні побажання покупців. Також наші фахівці можуть запропонувати варіант установки звичайного змійовика або спеціально розробленого дизайнерського радіатора.

Використовувані матеріали

Для виробництва рушникосушарок ПП Ларіс застосовує тільки високоякісну нержавіючу сталь марки AISI 304, що поставляється кращими європейськими компаніями. Цей матеріал дозволяє виготовляти вироби з винятковими характеристиками міцності, антикорозійними, вогнестійкими експлуатаційними характеристиками.

У процесі виготовлення продукції застосовується нержавіюча труба, при зварюванні якої використовується новітня лазерна технологія. Це дозволяє домогтися необхідної міцності і герметичності зварювальних швів. Крім цього, під час зварювальних робіт проводиться постійне ультразвукове сканування, що виявляє будь-які можливі дефекти і приховані пошкодження. Абсолютну гарантію якості швів дає остаточне випробування продукції під високим тиском у понад 30 атмосфер, що дозволяє гарантовано уникнути протікання при гідравлічному ударі.

Товщина труби

У процесі виробництва рушникосушарок велике значення надається товщині труби. Для дотримання параметрів надійності виробів, компанія використовує сталь товщиною:

  • для стійок - 2 мм;
  • для перемичок - 1,5 мм.

Компанія постійно працює над модернізацією виробничого процесу, що дає можливість контролювати якість продукції на необхідному рівні. Рушникосушарки виробляються на новому сучасному обладнанні при повному дотриманні технологічних норм.

Здійснюючи спеціальну обробку торця труби, ми повністю виключаємо можливість протікання в місцях з'єднань. Завдяки спеціальній електролітноплазмовій технології полірування нержавіючої сталі, вироби мають ідеально гладку дзеркальну поверхню. Після такої обробки матеріалу, вони не тьмяніють протягом усього терміну експлуатації і набувають рівномірний ефектний блиск.

Наші гарантії

Кожна рушникосушарка, вироблена компанією Ларіс, оформляється оригінальною гарантією, розрахованою на термін:

  • 10 років (для автономних систем);
  • 3 роки (для систем центрального опалення та гарячого водопостачання).

Окрім надання надійних гарантій, ми також займаємося страхуванням ризиків, які пов'язані з експлуатацією рушникосушарок в побуті. Таким чином, покупці, купуючи нашу продукцію, можуть бути впевнені в її найвищих споживчих якостях і надійності.

Контроль якісних параметрів на всіх технологічних етапах

Всі вироблені рушникосушарки піддаються подвійному контролю якості. Вперше це відбувається відразу після зварювальних робіт. Для цього виріб проходить випробування високим внутрішнім тиском. Далі, перед безпосередньою упаковкою та поставкою в торговельну мережу, здійснюється «опресовування» виробу, яке зводить до нуля можливість реалізації бракованої продукції.

Упаковка і комплектація

Компанія Ларіс приділяє велике значення пакувальним роботам, що дозволяє доставляти вироби до споживачів в ідеальному стані. При цьому:

  • вся продукція упаковується в поліетилен і гофрокороб;
  • до рушникосушарок обов'язково додаються технічний паспорт, комплектуючі та кріпильні деталі, що поставляються в одній упаковці з виробом.