22400, Україна, Вінницька область,
м. Калинівка, вул. Незалежності, 67


+38 (0432) 50-80-37 рушникосушарки
+38 (0432) 50-80-36 н/ж металопрокат
+38 (0432) 50-80-30 факс

Вітаємо Вас на сайті компанії Ларіс – лідера вітчизняного ринку з виготовлення високоякісних виробів з нержавіючої сталі та провідного постачальника імпортного металопрокату. За 15 років своєї діяльності ми зарекомендували себе як надійний партнер і сильний конкурентний виробник.

Широкий асортимент водяних та електричних рушникосушарок, перила та поручні будь-якої складності, сходи і оснащення для басейнів, ємності для харчової промисловості – це далеко не повний перелік продукції, що випускає ТМ Ларіс.

Компанія Ларіс має міцну репутацію, завоювала довіру великої кількості підприємств, організацій та клієнтів.  Поєднання власного виробництва та проектування, індивідуальний підхід до замовлення та клієнта забезпечує можливість вирішувати найважчі завдання та задовольняти будь-які потреби.

Одна із наших найсуттєвіших переваг – орієнтація на кінцевого споживача, для якого важлива не лише ціна та дизайн, але і якість продукції.

Перейдіть в наш каталог або інтернет-магазин, щоб ознайомитись з продукцією та здійснити замовлення, або зв’яжіться з менеджерами для отримання консультації по контактному телефону. Ми завжди готові відповісти на будь-яке Ваше питання.